Drukarnia i poligrafia – druk cyfrowy i offsetowy

Oferujemy w przystępnych cenach wysokiej jakości druk materiałów marketingowo-reklamowych, konferencyjnych oraz szkoleniowych. Wieloletnie doświadczenie poligraficzne pozwala nam skutecznie dobierać odpowiednie rozwiązania dla poszczególnych branż i instytucji. Z powodzeniem współpracujemy z firmami budowlanymi, odzieżowymi, gastronomicznymi, medycznymi oraz transportowymi.

Jesteśmy otwarci także dla klientów detalicznych, dlatego większość ofert zaczyna się od niskich nakładów, niedostępnych w innych drukarniach. Nasza firma może pochwalić się krótkim czasem realizacji, zlecenia zazwyczaj kończymy przed zadeklarowanym terminem. Potrzebujesz druk „na wczoraj”? Skontaktuj się z nami, znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, możemy zagwarantować najwyższą jakość druku cyfrowego i offsetowego.

Niezbędnik każdej firmy – coś na start

Dla nowych firm proponujemy niezbędne narzędzia biznesowe, takie jak: wizytówki, ulotki, papiery firmowe i pakowe z nadrukiem logo. Zbudują pozytywny wizerunek Twojej marki poprzez jednolitą identyfikację wizualną. Jest to najprostsza i najpopularniejsza forma reklamy bezpośredniej.

Pozyskaj lokalnych klientów

Firmy świadczące usługi na danym obszarze np. Warszawa, Kraków czy Katowice zazwyczaj korzystają z reklamy zewnętrznej. Daje to możliwość skutecznego dotarcia do okolicznych mieszkańców. W tym przypadku najczęściej wybierane są wielkoformatowe banery reklamowe .

Miejsce wykonywania swojej działalności warto oznaczyć nazwą firmy, logo oraz odpowiednim hasłem  np. „fryzjer”, „mechanik”, „fotograf Kęty”. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie tych danych na tablicy i szyldzie reklamowym. W naszej ofercie posiadamy również nadruk na płytę PCV, która jest stosunkowo lekka i sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Zaprezentuj swoją firmę

W celu prezentacji swojej marki szerszemu gronu odbiorców, niezastąpione są poręczne narzędzia marketingowe. Tutaj pierwszym wyborem są stojaki reklamowe, zwane popularnie roll-up’y.Skutecznie wspomagają nasze działania podczas targów, konferencji i pokazów, dostarczając klientowi przekaz wizualny.Uzupełnieniem naszych działań będą foldery, broszury i katalogi. To dzięki nim klient dokładnie zapozna się z naszą ofertą.

W trosce o Państwa cenny czas przygotowaliśmy kalkulator druku, który przeprowadzi symulację wyceny zlecenia. Z jego poziomu można łatwo wysłać do nas zapytanie, na które postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Oferta szyta na miare

Nie jesteśmy drukarnią internetową, każde zlecenie obsługujemy indywidualnie, dostosowując odpowiednio ofertę. Od samego początku naszej działalności pracujemy na zaufanie i zadowolenie naszych klientów. Ponad połowa dotychczasowych zleceń druku została złożona przez obecnego lub powracającego klienta.

Świadczy to wysokim poziomie realizacji usług na każdej płaszczyźnie, zaczynając od kontaktu, poprzez stworzenie projektu, kończąc na druku materiałów reklamowych.Chętnie nawiązujemy stałą współprace z firmami, oferując korzystne rabaty. Dzięki takiemu podejściu udaje nam się zatrzymać klientów na dłuższy czas. Wierzymy, że takie podejście zapewni nam odpowiedni rozwój firmy.

Wydrukowane materiały reklamowe wysyłamy na teren całej Polski. Z naszych usług korzystają klienci z największych miast: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk. Każdego miesiąca dostarczamy tam tysiące wizytówek, ulotek, banerów oraz innych materiałów reklamowych z naszej oferty poligraficznej.Lokalnych klientów zapraszamy do odbioru osobistego w naszej drukarni w Kętach, przy ulicy Adama Mickiewicza 11.