sweet_bouquet_sesja_popreklama-1

Udało nam się zrealizować kolejną sesję zdjęciową, która tym razem była połączeniem mody i stylu.

Ostatnia sesja dotyczyła lokalu Sweet BUQUET i wysokiej klasy produktów oferowanych przez nich. Nie była to wbrew pozorom zwykła sesja skupiająca się na ludziach, tu chodziło o przekazanie atmosfery, przekazu i ogólnego poczucia ekskluzywności.

sweet_bouquet_sesja_popreklama-12

Sweet BUQUET to miejsce, które nie sprzedaje jedzenia, to miejsce gdzie kupisz marzenia i poczucie wyjątkowości i wyższości. Skąd się to bierze? Jest to kwiaciarnia florystyczna, gdzie oprócz głębokich doznań estetycznych możesz też doświadczyć bliskości z naturą. Zapach, kolory, atmosfera, wszystko tworzy wrażenie przeniesienia się do innego wymiaru, gdzie nie ma trosk i problemów. Delektując się ciasteczkiem i popijając go szampanem stajesz się zupełnie kimś innym.

sweet_bouquet_sesja_popreklama-6

Do każdego zestawu  godnego bogów można zamówić perfumy, które pozwolą wynieść tę atmosferę do własnego domu. Przy każdym użyciu, kiedy to starannie dobrane nuty zapachowe wypełnią dom, wspomnienia wrócą i znów na chwilę przeniesiemy się do świata, którego nie doświadczamy na co dzień. Zestaw prezentowy składający się z pysznych ciasteczek, doskonałych perfum i odpowiedniej kompozycji kwiatowej na pewno ucieszy każdego, od kobiety obdarowanej bez okazji po parę nowożeńców.