Dla wielu osób profesjonalna sesja zdjęciowa to 10 minut pracy z aparatem i wybranie 3 najlepszych zdjęć pod kampanię. Prawda jest zgoła inna. Trudna ale zarazem sympatyczna jest szczególnie praca z dziećmi.

bamar_nicol_sesja_zdjeciowa_pop_reklama-6

Przy okazji jednej z naszych ostatnich sesji mieliśmy okazję się o tym przekonać. Dlaczego? Bo pod skrzydła naszego fotografa wpadła para modelek prezentujących kolekcję Bamar Nicol, która to marka produkuje ubranka dla dzieci. To idealny sposób na połączenie zabawy z pracą. Nie trzeba być przecież wielkim filozofem, żeby domyślić się iż nie można wymagać od dzieci profesjonalnego pozowania.

bamar_nicol_sesja_zdjeciowa_pop_reklama-3

W tym też było całe wyzwanie, żebyśmy wychwycili najlepsze momenty naszych małych modelek bez zmuszania ich do przyjmowania póz rodem z okładek największych pism modowych. Nie znaczyło to jednak, że brakowało okazji. Temperament, masa energii i kreatywność dziewczynek niejeden raz zawstydziły nawet nas.

bamar_nicol_sesja_zdjeciowa_pop_reklama-4

Jak widać po efektach naszej wspólnej pracy, każde wyzwanie jest tylko i wyłącznie po to, żeby się z nim zmierzyć i nie ma rzeczy niemożliwych. W końcu nasze modelki to małe kobiety, a każda kobieta styl, wdzięk i grację ma w genach.

bamar_nicol_sesja_zdjeciowa_pop_reklama-2

Udało się nam je wykrzesać tak, że katalogi Bamar Nicol wkrótce zostaną uzupełnione zdjęciami, które każdego chwycą za serce. Zarówno inne dzieciaki chcące ubrać się niczym nasze modelki, jak i rodzice, dziadkowie i wujkowie szukający prezentów dla swoich pociech.

bamar_nicol_sesja_zdjeciowa_pop_reklama-1